30 января 2013

Презентация юбилейного альбома

Апрель 2013 г.- презентация юбилейного альбома Сергея Бабкина "СЕРГЕВНА" по Украине!!!

С нетерпением ждем встречи с Вами!!!!!!!!!!

Фото Павел Алдошин

06 января 2013

СЕРГЕВНА

В апреле 2013 года состоится тур Сергея Бабкина по Украине в поддержку нового альбома "СЕРГЕВНА". 
Тур начнется 4 апреля концертом в Донецке, а завершится 30 апреля Харьковским Дворцом Спорта.
Презентационный торт состоит из трех ярусов:
1. 19 новых песен
2. Световое шоу
3. Моя любовь

26 декабря 2012

ЗАКОХАНИЙ СЕРГІЙ БАБКІН

На київській студії «211» закінчується робота над новим альбомом Сергія Бабкіна, який має назву «Сєргєвна». Усі треки альбому об'єднують щонайменше дві речі – всі пісні народилися після появи на світ доньки Сергія – Веселини, і всі пісні – про кохання. Як каже сам музикант, відколи народилася Веселина, він постійно знаходиться у стані закоханості і його «Інь» лізе назовні. Це перший альбом музиканта, в якому нема навіть натяку на соціальні теми.

Робота над альбомом почалася ще в жовтні. Вихід його планується на квітень 2013-го року.

Цікаво, що музичним продюсером нових пісень Бабкіна став клавішник Океану Ельзи та один з музичних продюсерів останнього сольника Святослава Вакарчука «Брюссель» Мілош Єліч. Швидше всього саме під час роботи над «Брюсселем», в якому так само брав участь Сергій, обидва музиканти знайшли спільні інтереси, які надихнули їх на подальшу спільну роботу.

Вже наприкінці січня в радіоефірах з’явиться перший сингл з альбому, а згодом і відеокліп. Якраз зараз музиканти – на етапі вибору, яка пісня стане першим синглом. Питання виявилось непростим, оскільки пісень, які могли б виконати цю функцію, виявилось декілька. Поки що Сергій думає…